Vacature: Receptie Manager per 1-12-2023

Krav Maga Almere is per 1 december 2023 op zoek naar een enthousiaste Receptie Manager voor 17 uur per week om ons team te versterken. Als Receptie Manager ben je het eerste aanspreekpunt voor onze leden en bezoekers en speel je een cruciale rol in het soepel verlopen van onze dagelijkse activiteiten. Ben jij iemand met uitstekende communicatieve vaardigheden, een vriendelijke uitstraling en een passie voor gezondheid, fitness en sport? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Vaste werkdagen en -tijden:

 • Maandag: 15:30 – 21:30 uur
 • Dinsdag: 16:30 – 21:30 uur
 • Donderdag: 15:30 – 21:30 uur

Verantwoordelijkheden:

 • Uitvoeren van receptietaken, waaronder administratie, telefoonbeantwoording, interactie met leden (jong en oud), proeflessers, leveranciers en medewerkers.
 • Gevoelige informatie van leden behandelen en contractverwerking.
 • Verkoop van koffie/thee, snacks en diverse lidmaatschappen.
 • Onderhouden, aanvullen verkopen van producten uit onze shop en voorraad.
 • Schoonmaaktaken.

Kwalificaties:

 • Uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden.
 • Assertief met een proactieve instelling.
 • Vriendelijk, sociaal en in staat om positief contact te maken met mensen, zowel in persoon als aan de telefoon.
 • Enthousiast over gezondheid, fitness en lichaamsbeweging. Je ontvangt dan ook van ons een gratis lidmaatschap als medewerker.
 • In staat om meerdere taken tegelijkertijd uit te voeren en prioriteiten te stellen.
 • Oog voor detail, hygiënisch en georganiseerd.
 • Bekwaam in het gebruik van Microsoft Office Suite (Word, Outlook en Excel) en andere standaard kantoorapplicaties.
 • Bereidheid eventueel op andere avonden of in het weekend diensten van receptie collega’s over te nemen of te ruilen bij vakantie of ziekte.
 • Ervaring in receptie- en klantenserviceactiviteiten en verkoop is een voordeel, maar niet verplicht.

Over Krav Maga Almere

Krav Maga Almere bestaat sinds 2010 en is leider op gebied van lessen zelfverdediging en weerbaarheid in Almere.

Verspreid over 7 dagen per week worden bijna 50 lessen Krav Maga, bokszakles, BJJ, MMA, kracht&conditie en kickboksen gegeven aan leeftijden vanaf 4 jaar.

Het trainingscentrum heeft een oppervlakte van 750m2, verdeeld over 4 verdiepingen in Tussen de Vaarten in Almere. Er zijn 3 trainingszalen met hoogwaardige kwaliteit bokszakken, judomatten, trap- en stootkussens en diverse materialen voor krachttraining.

Als Receptie Manager bij Krav Maga Almere maak je deel uit van een dynamisch team dat zich inzet voor de gezondheid en veiligheid van onze leden. Hierdoor is de sportschool een mooie plek om te werken én te sporten.

Sollicitatieprocedure

Ben je geïnteresseerd in deze functie, minimaal 18 jaar en voldoe je aan de kwalificaties? Stuur dan je sollicitatiebrief en cv naar laura.vanden.brink@kravmagaalmere.nl vóór maandag 6 november. Vermeld in het onderwerp van de e-mail “Sollicitatie Receptie Manager – Krav Maga Almere”. Geselecteerde kandidaten worden uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek.

Wij kijken ernaar uit om jouw sollicitatie te ontvangen en te verwelkomen in ons team bij Krav Maga Almere!